Vampire World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vampire World

A world were the vampires exist...this is my true wish
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya mina ! ^__^

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lucy

Lucy


Numarul mesajelor : 58
Warn :
Heya mina ! ^__^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya mina ! ^__^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2009

Heya mina ! ^__^ Empty
MesajSubiect: Heya mina ! ^__^   Heya mina ! ^__^ Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 2:29 pm

Hello everybody ! Ma numesc ...eh nu conteaza, am aproape 13 ani si sunt din Craiova . Sunt mare fana a animeurilor , preferatele mele fiind : Kaleido Star , Bleach , Naruto , Full Metal Alchemist , Inuyasha , Elfen Lied , Wolf's rain , Vampire Knight , Death Note , Fratii Nerima Daikon , Full Metal Panic , Mew Mew Power , Slayers , The Melancholy of Suzumiya Haruhi , Spiral , Yu Gi Oh - GX si multe altele . Well , ascult cam orice fel de muzica inafara de manele si populara . Dar sa recunosc , in special ascult rock , iar trupele mele favorite sunt: Skillet , Three Days Grance , Green Day , Jonas Brothers , Nickelback . As putea spune ca sunt mare fana Harry Potter . Despre mine as putea spune ca sunt o fire mai nebunatica , zapacita , nu-mi place sa ma contrazica cineva sau sa comenteze despre gusturile mele . Materile mele preferate sunt : romana , engleza si istoria . Visul meu este sa devin egitolog sau chiar arheolog,
Cam atata despre mine , daca aveti intrebari..just ask !
Sus In jos
Shinsuke
Administrator
Administrator
Shinsuke


Numarul mesajelor : 1009
Localizare : In your dark heart
Warn :
Heya mina ! ^__^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya mina ! ^__^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/09/2008

Heya mina ! ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya mina ! ^__^   Heya mina ! ^__^ Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 2:34 pm

Ma bucur sa te cunosc Lucy...intrebari nu am ca te stiu.Sper sa te distrezi pe forum si sa iti faci multi prieteni.HAVE FUN!!
Sus In jos
https://vampaire-my-love.forumgratuit.ro
 
Heya mina ! ^__^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo mina ^_^
» Heya!Serena's here!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire World :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: