Vampire World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vampire World

A world were the vampires exist...this is my true wish
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 mdea....salut si ce mai vreti voi

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Tamaki




Numarul mesajelor : 66
Warn :
mdea....salut si ce mai vreti voi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mdea....salut si ce mai vreti voi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/01/2009

mdea....salut si ce mai vreti voi Empty
MesajSubiect: mdea....salut si ce mai vreti voi   mdea....salut si ce mai vreti voi Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 8:11 pm

Sleep deh...sufera de lene acuta si persoana mea asa ca Smile) dati-mi o perna si carati-va...scz glumeam
Deah...sunt o fata obisnuita care pierde timpul uitandu-se pe pereti...imi place albastrul....urasc scoala..m-am inscris pe forum sa il bat la cap pe Ken >Smile
cam atat...stiti voi cum e lenea :-j
Sus In jos
Ken

Ken


Numarul mesajelor : 145
Warn :
mdea....salut si ce mai vreti voi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mdea....salut si ce mai vreti voi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/01/2009

mdea....salut si ce mai vreti voi Empty
MesajSubiect: Re: mdea....salut si ce mai vreti voi   mdea....salut si ce mai vreti voi Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 8:14 pm

Welcome here , Tamaki!Ma bucur ca te-ai inregistrat!Sper sa te distrezi!Deah te-ai molipsit de la mine.Pey happy posting!
Sus In jos
Shinsuke
Administrator
Administrator
Shinsuke


Numarul mesajelor : 1009
Localizare : In your dark heart
Warn :
mdea....salut si ce mai vreti voi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mdea....salut si ce mai vreti voi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/09/2008

mdea....salut si ce mai vreti voi Empty
MesajSubiect: Re: mdea....salut si ce mai vreti voi   mdea....salut si ce mai vreti voi Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:51 pm

Scuze de intarziere...well ma bucur sa te cunosc!sper s ate distrezi si sa iti faci multi prieteni.HAVE FUNN!!!
Sus In jos
https://vampaire-my-love.forumgratuit.ro
Fumiko

Fumiko


Numarul mesajelor : 413
Varsta : 29
Localizare : Hell...thats my only place...
Warn :
mdea....salut si ce mai vreti voi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mdea....salut si ce mai vreti voi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2009

mdea....salut si ce mai vreti voi Empty
MesajSubiect: Re: mdea....salut si ce mai vreti voi   mdea....salut si ce mai vreti voi Icon_minitimeDum Ian 25, 2009 9:55 am

Welcome pe forum :X
Have fun ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





mdea....salut si ce mai vreti voi Empty
MesajSubiect: Re: mdea....salut si ce mai vreti voi   mdea....salut si ce mai vreti voi Icon_minitime

Sus In jos
 
mdea....salut si ce mai vreti voi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mdea salut
» Salut ^_^!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire World :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: